кафедра готельно-ресторанної та курортної справи

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ!

            

Випускники університету — це гордість і найкраща оцінка діяльності навчального закладу. Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи пишається своїми випускниками, які професіоналізмом, успіхами та досягненнями примножують славу Полтавського університету економіки і торгівлі, перетворюють його ім’я на визнаний в Україні та світі бренд. Досвід і знання випускників — безцінний скарб для удосконалення освітнього процесу, підготовки сучасних фахівців, безупинного розвитку вишу.

Каленіченко Анастасія, випускниця 2020 року, спеціальність «Готельно-ресторанна справа», співвласниця туристичної агенції «Iren tour» м. Полтава

Каленіченко Анастасія: Навчання в університеті – це неймовірно цікаве та корисне заняття, а особливо, якщо ти навчаєшся на кафедрі готельно-ресторанної та курортної справи.  Висококваліфіковані викладачі, дали неоціненні знання, які я використала для подальшого життя  і в моїй професійній діяльності. Навчальні дисципліни професійного спрямування по новим освітнім програмам дали можливість для створення сімейного бізнесу. Вірте в себе і ПУЕТ допоможе досягнути мети!!!

 

Хіміч Еліна – випускниця 2017 року спеціальності 8.140101 «Готельно-ресторанна справа», власниця кафе Feeling Happy у м. Полтава.

 

Дія – головний ключ до успіху!
П. Пікассо

Саме цей афоризм є життєвим кредом випускниці кафедри готельно-ресторанної та курортної справи 2017 року Яни Шаповаленко! Успішна, цілеспрямована та талановита людина, натхнення якої народилось у стінах ПУЕТ! Що ж дали їй роки навчання для самореалізації? 

Шаповаленко Яна,  магістр готельно-ресторанної справи: 
Чи змогла я отримати отримати якісні знання зі спеціальних дисциплін та на їх базі сформувати практичні навички? Безумовно, ДА!
За роки навчання університет надав мені можливість:
- отримати необхідні компетентності для успіху у готельному бізнесі;
- пройти міжнародну практику та стажування в одному з кращих готелів Туреччини;
- отримати кваліфікацію бармена, офіціанта, кухара-кондитера, що  підтверджено посвідченнями встановленого зразку; 
- відвідати безліч семінарів, конференцій та форумів професійного спрямування;
- оволодіти навичками комунікації;
- освоїти курс «Основи лідерства», який неймовірно допоміг мені в подальшій роботі.
Завдяки ПУЕТ я вже 6 років працюю на всесвітньо відому компанію Coral Travel у департаменті по роботі з дітьми та організації сімейного відпочинку в Туреччині. Займаю посаду керівника дитячого клубу. Деякий час працювала в Bilingual school «Oxford i Kids».  Оволоділа трьома іноземними мовами. 

Університет навчив мене поєднувати навчання з роботою, ризикувати, долати перешкоди, а головне – діяти і вперто йти до своєї мети! Дякую ПУЕТ за можливість знайти себе!!!