кафедра готельно-ресторанної та курортної справи

          

Свято професійної майстерності 2019 рік

https://www.facebook.com/GRKS.PUET.official

          

Свято професійної майстерності 2018 рік

https://www.facebook.com/GRKS.PUET.official

          

Свято професійної майстерності 2017 рік

Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи продовжує традиційно, із любов’ю до професії та світу представляти свій напрям. Для цьогорічного свята гаслом обрано відомі рядки: «Десь на дні мого серця заплела дивну казку любов». Наше життя стає схожим на чудову казку, коли є місце для любові до обраного фаху, до тих, хто поруч з нами рухається професійними стежками.

Для гостей фантастичне відчуття казковості почалося з перенесення мистецьких авангардних напрямів у готельно-ресторанну справу: куби та різні геометричні фігури, як спосіб подання страв, нагадували про зв'язок із творчістю великих митців-художників минулого сторіччя.

Тримають у відчутті казкового свята персонажі  з твору «Вечори на хуторі біля Диканьки» із смачними варениками та колоритним образом Солохи. Літературні герої Гоголя, присутні на святі, нагадують про велику ймовірність новорічних чудес у нашому житті.

Перевтілення вишуканого святкового столу, який сервований не за класичними канонами, а як казкова галявина з різноманітними стравами довів, що любов до професії сама здатна створювати дивні чудеса. Тільки опанувавши загальновідомі правила сервування, студентам і колективу кафедри вдалося реалізувати перевтілення класичного напряму у казковий.

Продовжується святковий калейдоскоп десерт-баром, на якому гра кольорів елементів оформлення з вишуканими десертами наче магніт притягує до себе з неймовірною силою.

Наче у казці: хто побачив таке чудо, той довго не зможе його забути!

Ліричність та казковий настрій свята дозволив знайти на дні серця кожного гостя любов.

          

Свято професійної майстерності 2016 рік

          

Свято професійної майстерності 2015 рік

Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи 4 грудня 2015 р. брала участь у традиційному Святі професійної майстерності факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Разом з колективом факультету до участі у святі були запрошені директори готелів: «Палаццо», «Алмаз», «Алея Гранд», а також випускники факультету та інші представники готельно-ресторанного бізнесу.

На святі студенти продемонстрували професійні навички, набуті під час виробничих і професійних практик: спілкування на рецепції, підготовка тематичного столу «Романтична вечеря в Парижі», фуршет-коктейлю «R&B», «Сandy bar», десерт-бару. Гасло, запропоноване студентами напряму готельно-ресторанної справи для святкових заходів, – «Любов врятує мир!». Завдяки такому посиланню до гостей і присутніх атмосфера біля майбутніх готельєрів панувала особлива. Анімаційне шоу «Ангелів» переконливо свідчило про правдивість гасла: крила ангелів начебто захищали присутніх від негараздів, метелики, намальовані на обличчях, викликали відчуття легкості та невимушеності, оздоблення інтер’єра навіювало романтичне відчуття закоханості. Випірнути з обіймів ангелів та опинитися на романтичній вечері у Парижі поблизу Ейфелевої вежі – це святковий подарунок для гостей свята від кафедри готельно-ресторанної та курортної справи. Креативність, інновації спільні творчі пошуки викладачів кафедри разом зі студентами,- так можна охарактеризувати представлену інсталяцію, яка свідчить про любов до своєї праці, оточуючих, Вітчизни.  

Смачні десерти, вишукані закуски, солодощі, напої, приготовлені студентами, були представлені на професійно сервірованих столах за сучасними стандартами. Майбутні абітурієнти із захопленням фотографували на згадку «Сandy bar» і фуршетну композицію.

Обізнаність студентів у тонкощах своєї справи, їх професійність,  позитивність були відмічені присутніми. Затребуваність випускників напряму «Готельно-ресторанна справа» в Україні – основна теза спілкування фахівців галузі, присутніх на святі із завідуючою кафедрою, професора, доктора технічних наук Т. В. Капліною. Необхідність подальшої співпраці з провідними фахівцями галузі та підтримка науковцями кафедри вітчизняних засобів розміщення – головний висновок, зроблений гостями та колишніми випускниками наприкінці свята.

Свято професійної майстерності факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 2015 р.

          

Свято професійної майстерності 2013 рік

          

28 листопада 2013 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося щорічне свято факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та курортного бізнесу.

Вперше на святі професійної майстерності окремо представлений потужній напрям університету – готельно-ресторанна та курортна справа. Студенти та викладачі кафедри, які готують фахівців з цього напряму, показали гостям та відвідувачам  високий  професіоналізм та любов до своєї справи.

Найвищу оцінку одержало анімаційне шоу, підготовлене студентами в рамках тематичної презентації «У нетрях готелів». Поєднання уявлень про те, якими були готелі в стародавні часи та їх майбутнє обличчя вразили фантазією та вишуканим смаком.

Цей вдалий екскурс в історію разом із живими статуями із майбутніх готельєрів вразив всіх новим баченням розвитку галузі.

Бармен-шоу підірвало стереотипи відвідувачів та гостей про цю справу. Як буде розвиватися справа барменів, які тренди та навички будуть впливати на цей процес розповіли студенти Андросов Дмитро, Зуєв Роман, Запорожець Олена, а також колишній випускник факультету Лесич Максим.

Інформаційний стенд з елементами рецепції готелю дозволили гостям уявити себе туристами і частинкою індустрії відпочинку.

Експозиція кейтерінгового обслуговування  «Весільна симфонія» як презентація творчих доробок студентів  складалась із трьох незабутніх сервірованих столів:

  • кенді-бар з десертними закусками Macaroons, Cupcakes, Brigadeiro, Cake-pops, Cookies “Lovestory”, Candy “Chocolateandmilk”, Marshmallowпрезентували студенти Глазкова О., Христенко Є., Ларіна Т.

  • стіл із фуршетними закусками  «Гармонія смаку» презентували Рева Ю., Сушко О., Доценко О., Каплацька А.

  • святковий стіл «Весільна симфонія» презентували студенти групи ГРС-41 Колішенко О., Гусар Т.

 Демонструвалися наукові роботи студентів кафедри готельно-ресторанной та курортної справи. Кафедра цілком відповідає обраному девізу відомого американського  готельєра Хілтона «Успіх пов'язаний з дією. Успішні люди завжди продовжують йти вперед!»

Свято завершилося концертом „ Осінній мікс”, який був підготовлений студентською радою факультету за активної участі студентів спеціальності «Готельно-ресторанна і курортна справа».

Свято відвідало чимало школярів Полтави та Полтавської області, які виявили бажання стати фахівцями підприємств готельного та ресторанного господарства, магістрами з готельної та ресторанної справи.